سیاست حریم خصوصی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

حریم خصوصی

سیاست حفظ اطلاعات و محرمانگی اطلاعات کاربران در شبکه گستر کوروش

 

شبکه گستر کوروش معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات شبکه گستر کوروش و نیز راهکارهای شبکه گستر کوروش برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت شبکه گستر کوروش توضیح داده شده است.

محتویات این سند

این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که شبکه گستر کوروش از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده شبکه گستر کوروش از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران شبکه گستر کوروش را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

این سند به مواردی که در اختیار شبکه گستر کوروش نیست و شبکه گستر کوروش هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد. شرکت های مشتری خدمات شبکه گستر کوروش و افراد ثالثی که در استخدام شبکه گستر کوروش نیستند و همچنین اطلاعات ثبت شده در Whois نام دامنه کاربر از جمله این موارد هستند.

 

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

 

شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت شبکه گستر کوروش اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار شبکه گستر کوروش قرار می دهید.

پس از ورود به سایت شبکه گستر کوروش شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات شبکه گستر کوروش نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.

شبکه گستر کوروش کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.

شبکه گستر کوروش به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت شبکه گستر کوروش اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های شبکه گستر کوروش و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.

شبکه گستر کوروش از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات شبکه گستر کوروش، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.

شبکه گستر کوروش اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:

در صورت ادغام شبکه گستر کوروش در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات شبکه گستر کوروش یا خروج کامل پرسیده می شود.

در صورت تخطی شما از قوانین شرایط و ضوابط سرویسها ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.

در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از شبکه گستر کوروش بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.

شبکه گستر کوروش ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت شبکه گستر کوروش از آن استفاده کند.

 

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

 

شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت شبکه گستر کوروش تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در شبکه گستر کوروش آن ها را در سایت شبکه گستر کوروش وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد شبکه گستر کوروش ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…

شما می توانید به طور کامل از شبکه گستر کوروش و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از شبکه گستر کوروش حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

 

محدودیت دسترسی به اطلاعات

 

شبکه گستر کوروش دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات شبکه گستر کوروش یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.

شبکه گستر کوروش جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد؛ اگر چه نمیتوانیم هیچ تضمینی در این رابطه به شما بدهیم.

امیدواریم که بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم که از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. شبکه گستر کوروش تلاش خواهد کرد که تمامی راه های معقول را طی کند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را که از شما در اختیار دارد،‌ حفظ کند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبکه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %۱۰۰ تضمین کرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم که اطلاعاتی که برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول کنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) شبکه گستر کوروش مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.

سایت های لینک شده

این سایت ممکن است با وب سایت های دیگر (“سایت های لینک”) پیوند داشته باشد. سایت های لینک شده تحت نظارت شبکه گستر کوروش نیستند و شبکه گستر کوروش در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید که اطلاعات شخصی که برای سایت های لینک می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی شبکه گستر کوروش نخواهد بود و ما جداً توصیه می کنیم که نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل کنید.

تغییرات در این سیاست ها

شبکه گستر کوروش حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلی در متن این سیاست نامه تغییرات ایجاد کند. اگرچه سعی میشود از طریق ایمیل کلیه کاربران از تغییرات مطلع شوند ولی کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به این متن، از تغییرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرویس خود را نمایند و یا از سایت شبکه گستر کوروش خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غیر این صورت تمام پیامد های احتمالی آن بر عهده کاربران خواهد بود .

پرسش ها و پیشنهادها

در صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود آن ها دارید، با استفاده از فرم ارتباط با ما آن را با تیم شبکه گستر کوروش در میان بگذارید.

تماس با خط ویژه