طراحی و اجرای Passive شبکه

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

طراحی و اجرای خدمات Passive

کابل کشی ساخت یافته فقط مشروط به تنظیم کالای کیفیت عالی نیست . بلکه اجرای درست همه استاندارد های مو جود درین فرمان باعث مهیا وارد شدن تحت ساخت شبکه ی کابلی مطمئن با بالاترین میزان پهنای باند خواهد شد تا علاوه بر بر طرف کردن نیاز فعلی قابلیت و امکان ارتقا بستر جان دار به تکنولوژی های آتی را به سادگی و با دست‌کم هزینه ها آماده آورد .

اجرای  ( دیتاسنتر ) که قلب شبکه را تشکیل می‌دهد بخش دیگری از سرویس ها ی شبکه گستر کوروش را تشکیل میدهد که اجرای آن نیازمند رعایت گروه ای از استانداردها و تکنیک هایی است که علاوه بر نظم و زیبایی در پباده سازی و اجرا , بتوان از حداکثر گنجایش امکانات مستعمل به کار گرفت .

تیم فنی و فروش شرکت اماده پاسخگویی و مشاوره میباشد. در زیر برخی از سوالات پرکاربرد آورده شده است. شما هر زمان میتوانید مشاوره فنی ما را داشته باشید.

  • خدمات پسیو شبکه چیست و شامل چه مواردی می باشد؟

    از مهمترین قسمت های نصب و راه اندازی یک شبکه، خدمات پسیو یا غیر فعال شبکه می باشد که لازمه ایجاد یک شبکه است زیرا این خدمات مربوط به زیرساخت شبکه می شود. خدمات Passive network شامل مواردی از قبیل خدمات نصب و راه اندازی شبکه، نصب و پیاده سازی خدمات شبکه و سرور، خدمات کابل کشی شبکه و سرور به صورت ساخت یافته، نصب و پیاده سازی تلفن سانترال و غیره می باشد.

  • دلیل اهمیت زیاد داشتن بخش زیرساخت شبکه و خدمات پسیو شبکه چیست؟

    برخی از مدیران کسب و کار بر این باورند که برای داشتن یک شبکه اصولی و استاندارد باید از تجهیزات خوب شبکه مانند سرور، روتر و سوئیچ استفاده کرد و برای بخش زیرساخت شبکه اهمیتی قائل شوند. در صورتی که عدم توجه به این بخش باعث بروز مشکلات بزرگتر و همچنین افزایش هزینه جهت راه اندازی شبکه می شود.

  • چه عواملی در هزینه خدمات پسیو شبکه تاثیر گذار هستند؟

    از جمله عواملی در هزینه خدمات Passive network و راه اندازی شبکه موثر می باشد عبارتند از: نوع شبکه راه اندازی شده، تعداد نود یا گره های شبکه، ابعاد محل اجرای راه اندازی شبکه، استفاده از نوع کابل استفاده در راه اندازی و سایر عوامل دیگر.

operator
تماس با خط ویژه