آموزش مجازی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

برای رسیدن به یک فرآیند آموزش اثربخش و مستمر داشتن ابزاری که محدودیت های زمانی و مکانی آموزش را حذف کرده و امکان یادگیری را در سطوح مختلف و بر اساس اهداف آموزشی مشخص برای کلیه ذینفعان متناسب با سطوح دسترسی فراهم کند، راهکار جامعی محسوب می شود. همه سازمان ها برای ایجاد جریان دانش و توسعه فردی کارکنان و ذینفعان و رشد و تعالی سازمان به چنین ابزاری نیاز دارند. همینطور دانشگاه ها و سایر مراکز آموزشی که به شکل گسترده به چنین ابزاری روی آورده اند.

از آنجا که آموزش در کسب و کار امروز نقش بسیار کلیدی ایفا می کند بسیاری از شرکت ها و مؤسسات انتفاعی که نگاهی آینده نگرانه به تجارت خود دارند برای آموزش و بعضاً ایجاد بازارهای جدید به آموزش آنلاین در حوزه فعالیت خود روی آورده اند. آموزش مشتریان، نمایندگان فروش، کارگزاران، کارشناسان و مدیران به صورت مجازی و با دسترسی همیشگی از جمله نیازهای این قشر می باشد.

آموزش های عمومی و شهروندی نیز امروزه برای ارگانهای خدماتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که مهمترین راهکار در این حوزه نیز بهره گیری از آموزش مجازی با توجه به حذف محدودیت های متداول آموزشی است.

تیم فنی و فروش شرکت اماده پاسخگویی و مشاوره میباشد. در زیر برخی از سوالات پرکاربرد آورده شده است. شما هر زمان میتوانید مشاوره فنی ما را داشته باشید.

  • آیا زمان خاصی برای اجرای کلاس و جلسات وجود دارد ؟

    خیر. استفاده از امکانات سرویس ها هیچ محدودیتی ندارد و شما قادر هستید در تمامی ساعات شبانه روز کلاسها و جلسات خود را برگزار نمائید.

  • آیا از هر مکان میتوان به سیستم متصل شد؟

    موقعیت جغرافیایی تمامی سرور ها ایران و در بستر مخابراتی کشور میباشد که باعث میشود بالاترین کیفیت و سرعت به ارمغان آید .

  • ارتباط سامانه با نرم افزار موبایل چگونه است؟

    نرم افزار موبایل طراحی شده برای سامانه، مسئولیت رساندن محتوای آموزشی دوره ها به فراگیران را بر عهده دارد. با این نرم افزار، فراگیران همواره به محتوای آموزشی دوره های خود دسترسی دارند و می توانند فعالیت های آموزشی خود را بر اساس تقویم آموزشی پیگیری و اجرا نمایند. از این رو سامانه آموزش مجازی راهبران یادگیری مبتنی بر موبایل (Mobile Learning) را پوشش می دهد. سعی شده است در طراحی واسط کاربری نرم افزار موبایل و تجربه کاربری (User Experience) حداکثر سهولت کاربری دیده شود.

operator
تماس با خط ویژه