طراحی دیتاسنتر و زیرساخت شبکه

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارایه خدمات تخصصی زیرساخت شبکه

شرکت شکبه گستر کوروش با تیم فنی مجرب  و سالها تجربه به خوبی میتواند از طراحی اتاق سرور و انوماسیون های وابسته تا طراحی کامل شبکه و زیر ساخت های لازم را برای شما انجام دهد.

طراحی هرشبکه بر اساس سرویس هایی هدف مورد طراحی قرار گرفته و با طراحی شبکه توسط واحد توسعه شما میتوانید بدون نگرانی گواهی های مختلف امنیت زیرساخت و طراحی را میتوانید پاس کنید .

 

server room

تیم فنی و فروش شرکت اماده پاسخگویی و مشاوره میباشد. در زیر برخی از سوالات پرکاربرد آورده شده است. شما هر زمان میتوانید مشاوره فنی ما را داشته باشید.

  • قبل از ایجاد دیتا سنتر باید چه نقشه هایی را آمده کنیم؟

    ۱-تهیه نقشه مهندسی ساختمان ۲-مسیر گذاری کف وسقف جهت کابل کشی برق و شبکه ۳-فاصله قرار گیری رک ها از هم

  • ممنظور از PDU در دیتاسنتر چیست؟

    از جمله تجهیزاتی که در داخل رک قرار گرفته می‌شود تجهیزات مربوط به ساماندهی جریان برق سرورها می‌باشد که از آن با نام PDU یا Power Distribution Unit پاورماژول یاد می‌شود. پی دی یو دستگاهی است که جهت مدیریت توزیع برق از آن استفاده می شود.این دستگاه دارای یک ورودی برق می‌باشد که هر ورودی قابلیت اتصال برق ۲۲۰ واتی ۵۰Hz را دارا می باشد.

  • تست شبکه بعد از اجرای کار به چه شکل انجام میشود؟

    بعد از اتمام کار،نوبت به تست سیگنال شبکه میرسد و باید تمامی نودها از نظر سالم بودن ارتباط، تست گردند تا مشخص شود که هیچ گونه قطعی در ارتباط کابلی وجود ندارد.این مرحله توسط متخصصان شبکه و با استفاده از ابزارهای تست فلوک انجام می شود.

operator
تماس با خط ویژه